NARUTO-WAY

Naruto Way to gra pbf (Play By Forum) Ktora jest obsadzona w Realiach anime Naruto... Serdecznie zapraszamy do Rejestracji oraz życzymy miłej gry

Ogłoszenie

FORUM w budowie ... Prosimy nie odpisywac w watkach

#1 2009-02-23 16:55:14

Ryuuga

Shodaime

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 42
Punktów :   

Rezydencja

Jest to moja  Rezydencja i osoby których nieznam ( nie lubie) mają zakaz wstępu więc wstępik tylko dla Kage ( lubianych xD ) i moich ziomków .

Jest tu 9 pokoi .

1 pokój -  Sala Gościnna . Są kolorowe Zasłóny (przeważa kolor czerwony ^^ kolor miłości ) jest piękny dywan . 2 Fotele i jedna Kanapa . Mam też dwa pieski ;] Yuki ( Suczka Owczarek ) i Hidate ( samiec Owczarek niemiecki).

2 Pokój - to Kuchnia kolor ma biało czarny są dwie umywalki . Lodówka , zamrażalnik JAK w Każdym normalnym domq.

3 Pokój - Jest to sala treningowa . Znajduje sie na dworzu ale jest "zmocowana" z domem wiec zaliczam ją do pokoi .
Jest tam duży arsenał broni , Mata do walk i różne tory przeszkód .

4 Pokój - Jest to Toaleta czyli to co w każdym domu ;p Kibelek umywalka i Prysznic ^_^ jest też Wanna.

5 Pokój - To takie bardziej moje BIURO bo gdzieś musze zajmować sie sprawami Wioski .

6 Pokój - Jest do Basen otwarty również połączony z salą treningową i z domem ;] . są tu zjeżdżalnie , tory pływackie itd.

7 Pokój To najważniejsze Sypialnia :] Piękne dwuosobowe łoże z czerwoną pościelą  i poduszkami w kształcie Serc , jest tam równieżkilka szafek i inne rzeczy ;].

8 Pokój - Jest to Garderoba gdzie moge sie dowoli przebierać itd.

9 Pokój - co prawda nie jest to pokój ale można go zaliczyć Są to Gorące Źródła w których siedze by odprężyć sie po ciężkim dniu w pracy .

Wniosek - Shodaime ( I HoKage) jest romantykiem xP .


"Live for nothing or die for something..."


"Mijika ni arumono Tsune ni ki wo Tsuketenai to amari ni chigasuite ... Miushinatteshimaisou... ! "

Offline

 

#2 2009-02-25 15:55:51

Ryuuga

Shodaime

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rezydencja

Siadam na Kanapie i pisze list .... Albo inaczej "wiersz" .... Siedząc i słuchając ćwierkania wróbli i innych ptaków latających przy moim domu . Po czym wstaje  i wychodze na świeże powietrze . widze że moje nowo zasadzone drzewko nie rośnie i sie łamię . Więc spokonie i powoli używam Doton'a po czym patrze jak Drzewko rośnie .... patrząc na rosnącą rośline przypomina mi sie ten dzień w którym stworzyłem KonohaGakure i jej powstawanie ;] . Wchodze do Domu i siedze sobie dalej pisząc wiersz ...


"Live for nothing or die for something..."


"Mijika ni arumono Tsune ni ki wo Tsuketenai to amari ni chigasuite ... Miushinatteshimaisou... ! "

Offline

 

#3 2009-02-25 16:41:41

Ryuuga

Shodaime

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rezydencja

Skończyłem Swój wiersz i wyruszyłem na spacer po ogrodzie . Jest to dla mnie najlepsza terapia umysłu . Patrze sie na Wielką górę z moją wyrytą podobizną . I Myśle o tym że niedługo zabraknie mnie na tym świecie i chce korzystać z życia ... Może ktoś mnie zastąpi ... może nie .  Ale Konoha zostanie nieśmiertelna . Nawet po mojej śmierci ... wchodze z powrotem do domu i wchodze do Basenu .... Rozbieram sie do bokserek i wchodze do Dżakuzi ( ) .
I odprężony zamyślam sie ...


"Live for nothing or die for something..."


"Mijika ni arumono Tsune ni ki wo Tsuketenai to amari ni chigasuite ... Miushinatteshimaisou... ! "

Offline

 

#4 2009-02-25 16:50:12

Ryuuga

Shodaime

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rezydencja

Wychodze z BAsenu .... Wysuszony i ubrany skacze na dach mojego Domu i patrze sie w nieboo .... po chwili zasypiam z usmiechem na twarzy .


"Live for nothing or die for something..."


"Mijika ni arumono Tsune ni ki wo Tsuketenai to amari ni chigasuite ... Miushinatteshimaisou... ! "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komurka.pun.pl www.lhs.pun.pl www.vas.pun.pl www.samp-forum.pun.pl www.inzynieria2009.pun.pl